Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartman Bergerac, Liberec

Snadná online rezervace Apartman Bergerac a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Liberec bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartman Bergerac (Apartmány), ubytování v Liberci, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartman Bergerac. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartman Bergerac může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartman Bergerac se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartman Bergerac vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.3

Apartman Bergerac (Apartmány), Liberec

Králův háj 471, Liberec, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartman Bergerac
Apartman Bergerac 1Apartman Bergerac 2Apartman Bergerac 3Apartman Bergerac 4Apartman Bergerac 5Apartman Bergerac 6Apartman Bergerac 7Apartman Bergerac 8Apartman Bergerac 9Apartman Bergerac 10Apartman Bergerac 11Apartman Bergerac 12Apartman Bergerac 13Apartman Bergerac 14Apartman Bergerac 15

Apartman Bergerac umístěný 1,2 km od ZOO Liberec nabízí ubytování v Liberci. Za příplatek můžete využívat saunu. Apartman Bergerac nabízí Wi-Fi zdarma dostupné ve všech prostorách.

V kuchyni je mikrovlnná trouba a lednička a apartmán má také vlastní koupelnu. Nabízí možnost vlastního stravování. Ručníky a ložní prádlo jsou zajištěny.

U apartmánu lze zdarma parkovat. K Ještědu je to odtud 8 km. Oblast je oblíbenou destinací příznivců cyklistiky a pěší turistiky.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartman Bergerac)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Bazén a wellness

Sauna

Doprava

Parkování na ulici, Parkování pro handicapované

Společné prostory

Zahrada, Venkovní nábytek, Prostory vhodné na piknik

Různé

Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Bezbariérový přístup

Obecné podmínky (Apartman Bergerac)

Příjezd od 13:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartman Bergerac)

Sauna je k dispozici za příplatek ve výši 7,40 EUR. Informujte prosím Apartman Bergerac o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.