Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartmány Milenium 4****, Liberec

Snadná online rezervace Apartmány Milenium a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Liberec bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmány Milenium (Apartmány), ubytování v Liberci, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmány Milenium. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmány Milenium může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmány Milenium se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmány Milenium vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Apartmány Milenium 4**** (Apartmány), Liberec

Baarova 49/3, Liberec, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmány Milenium
Apartmány Milenium 1Apartmány Milenium 2Apartmány Milenium 3Apartmány Milenium 4Apartmány Milenium 5Apartmány Milenium 6Apartmány Milenium 7Apartmány Milenium 8Apartmány Milenium 9Apartmány Milenium 10Apartmány Milenium 11Apartmány Milenium 12Apartmány Milenium 13Apartmány Milenium 14Apartmány Milenium 15Apartmány Milenium 16Apartmány Milenium 17Apartmány Milenium 18Apartmány Milenium 19Apartmány Milenium 20Apartmány Milenium 21Apartmány Milenium 22Apartmány Milenium 23Apartmány Milenium 24Apartmány Milenium 25Apartmány Milenium 26Apartmány Milenium 27Apartmány Milenium 28Apartmány Milenium 29Apartmány Milenium 30Apartmány Milenium 31Apartmány Milenium 32Apartmány Milenium 33Apartmány Milenium 34Apartmány Milenium 35Apartmány Milenium 36Apartmány Milenium 37Apartmány Milenium 38Apartmány Milenium 39Apartmány Milenium 40Apartmány Milenium 41Apartmány Milenium 42Apartmány Milenium 43Apartmány Milenium 44Apartmány Milenium 45Apartmány Milenium 46Apartmány Milenium 47Apartmány Milenium 48Apartmány Milenium 49Apartmány Milenium 50Apartmány Milenium 51Apartmány Milenium 52Apartmány Milenium 53Apartmány Milenium 54

Apartmány Milenium se nachází v Liberci, 1 km od liberecké zoo. Nabízí restauraci s terasou a dětským koutkem. V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi a za příplatek lze využít soukromé parkovací stání v garáži.

Apartmány mají plně vybavenou kuchyň, vlastní koupelnu a obývací prostor s TV.

Dino Park je vzdálený 300 metrů a akvapark Babylon 2 km. Do 10 minut dojedete do lyžařských areálů Ještěd a Bedřichov. Tramvajová zastávka Ulice 5. května je vzdálená 300 metrů.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmány Milenium)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Cyklistika, Pěší turistika, Lyžování

Jídlo a pití

Snídaně do pokoje, Restaurace

Doprava

Parkovací garáž

Společné prostory

Terasa

Různé

Prostor pro kuřáky, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Apartmány Milenium)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, JCB, Maestro, Discover, Bankcard

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu