Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartment Liberec Stříbrný Kopec, Liberec

Snadná online rezervace Apartment Liberec Stříbrný Kopec a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Liberec bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment Liberec Stříbrný Kopec (Apartmány), ubytování v Liberci, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment Liberec Stříbrný Kopec. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment Liberec Stříbrný Kopec může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment Liberec Stříbrný Kopec se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment Liberec Stříbrný Kopec vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.3

Apartment Liberec Stříbrný Kopec (Apartmány), Liberec

Stříbrný Kopec 51, Stráž Nad Nisou, Liberec, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment Liberec Stříbrný Kopec
Apartment Liberec Stříbrný Kopec 1Apartment Liberec Stříbrný Kopec 2Apartment Liberec Stříbrný Kopec 3Apartment Liberec Stříbrný Kopec 4Apartment Liberec Stříbrný Kopec 5Apartment Liberec Stříbrný Kopec 6Apartment Liberec Stříbrný Kopec 7Apartment Liberec Stříbrný Kopec 8Apartment Liberec Stříbrný Kopec 9Apartment Liberec Stříbrný Kopec 10Apartment Liberec Stříbrný Kopec 11Apartment Liberec Stříbrný Kopec 12Apartment Liberec Stříbrný Kopec 13Apartment Liberec Stříbrný Kopec 14Apartment Liberec Stříbrný Kopec 15Apartment Liberec Stříbrný Kopec 16Apartment Liberec Stříbrný Kopec 17

Apartment Liberec Stříbrný Kopec se nachází v Liberci, 4,1 km od Zoo Liberec a 6 km od Ještědu. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště.

Kuchyň je vybavena sporákem, mikrovlnnou troubou a toustovačem a je zde vlastní koupelna s toaletními potřebami zdarma a fénem. Nechybí ložní prádlo ani ručníky. Apartmán Liberec Stříbrný Kopec má také gril.

Apartmán Liberec Stříbrný Kopec je vzdálený 3,6 km od Centra Babylon Liberec a 4,1 km od HomeCredit Arény Liberec. V okolí se lze věnovat lyžování a golfu.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment Liberec Stříbrný Kopec)

Aktivity

Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna, Aquapark

Jídlo a pití

Gril

Doprava

Parkování na ulici, Parkování pro handicapované

Společné prostory

Zahrada

Služby pro rodiny a zábava

Televizní programy pro děti

Různé

Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartment Liberec Stříbrný Kopec)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartment Liberec Stříbrný Kopec)

Informujte prosím Apartment Liberec Stříbrný Kopec o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.