Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartment Rumunská, Liberec

Snadná online rezervace Apartment Rumunská a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Liberec bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment Rumunská (Apartmány), ubytování v Liberci, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment Rumunská. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment Rumunská může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment Rumunská se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment Rumunská vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.4

Apartment Rumunská (Apartmány), Liberec

Rumunská 192/10, Liberec, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment Rumunská
Apartment Rumunská 1Apartment Rumunská 2Apartment Rumunská 3Apartment Rumunská 4Apartment Rumunská 5Apartment Rumunská 6Apartment Rumunská 7Apartment Rumunská 8Apartment Rumunská 9Apartment Rumunská 10Apartment Rumunská 11Apartment Rumunská 12Apartment Rumunská 13Apartment Rumunská 14Apartment Rumunská 15Apartment Rumunská 16

Apartmán Rumunská nabízí ubytování v centru Liberce, 1,5 km od ZOO Liberec. Na místě je ve všech prostorách k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a soukromé parkoviště.

Ložní prádlo a ručníky jsou připravené. K dispozici je plně vybavená kuchyně a prostorná koupelna s masážní vanou.

Apartmán stojí v dochozí vzdálenosti ode všech špičkových restaurací, barů a dalších atrakcí ve městě. Na Ještěd je to odsud 7 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment Rumunská)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Bazén a wellness

Vířivka/ jacuzzi

Doprava

Hlídané parkoviště, Parkování na ulici, Parkovací garáž, Dobíjecí stanice pro elektromobily, Parkování pro handicapované

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké, Pelíšky pro domácí mazlíčky, Misky pro domácí mazlíčky

Obecné podmínky (Apartment Rumunská)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 12:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartment Rumunská)

Informujte prosím Apartment Rumunská o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.