Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Česká Chalupa 2**, Liberec

Snadná online rezervace Česká Chalupa a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Liberec bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Česká Chalupa (Penziony), ubytování v Liberci, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Česká Chalupa. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Česká Chalupa může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Česká Chalupa se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Česká Chalupa vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.3

Česká Chalupa 2** (Penziony), Liberec

Bedřichovská 1, Liberec, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Česká Chalupa
Česká Chalupa 1Česká Chalupa 2Česká Chalupa 3Česká Chalupa 4Česká Chalupa 5Česká Chalupa 6Česká Chalupa 7Česká Chalupa 8Česká Chalupa 9Česká Chalupa 10Česká Chalupa 11Česká Chalupa 12Česká Chalupa 13Česká Chalupa 14Česká Chalupa 15Česká Chalupa 16Česká Chalupa 17Česká Chalupa 18Česká Chalupa 19Česká Chalupa 20Česká Chalupa 21Česká Chalupa 22Česká Chalupa 23Česká Chalupa 24Česká Chalupa 25Česká Chalupa 26Česká Chalupa 27Česká Chalupa 28Česká Chalupa 29Česká Chalupa 30

Česká Chalupa se nachází v Liberci, 15 km od lyžařských areálů Ještěd a Špičák a 2 km od lyžařského areálu Bedřichov. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi.

Apartmá a pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Česká Chalupa nabízí zahradu a terasu a v areálu i v okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit, jako je lyžování, cyklistika a turistika. K dispozici je bezplatné parkoviště.

Penzion je vzdálen 10,8 km od Ještědu, 2,7 km od liberecké zoo 5 km od Centra Babylon v Liberci.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Česká Chalupa)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Badmintonové vybavení, Lyžárna, Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Restaurace (à la carte), Restaurace, Dětská jídla

Bazén a wellness

Masáže

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Venkovní krb

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Česká Chalupa)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Česká Chalupa)

Upozorňujeme, že restaurace bude od 1. do 30. dubna 2016 mimo provoz. Stravování nebude v uvedené dny zajišťováno. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.