Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Dům U Lesa, Liberec

Snadná online rezervace Dům U Lesa a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Liberec bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Dům U Lesa (Ubytování v soukromí), ubytování v Liberci, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Dům U Lesa. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Dům U Lesa může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Dům U Lesa se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Dům U Lesa vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.4

Dům U Lesa (Ubytování v soukromí), Liberec

Na rozhraní 111, Liberec, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Dům U Lesa
Dům U Lesa 1Dům U Lesa 2Dům U Lesa 3Dům U Lesa 4Dům U Lesa 5Dům U Lesa 6Dům U Lesa 7Dům U Lesa 8Dům U Lesa 9Dům U Lesa 10Dům U Lesa 11Dům U Lesa 12Dům U Lesa 13Dům U Lesa 14Dům U Lesa 15Dům U Lesa 16Dům U Lesa 17Dům U Lesa 18Dům U Lesa 19Dům U Lesa 20Dům U Lesa 21Dům U Lesa 22Dům U Lesa 23Dům U Lesa 24Dům U Lesa 25Dům U Lesa 26Dům U Lesa 27Dům U Lesa 28Dům U Lesa 29Dům U Lesa 30Dům U Lesa 31Dům U Lesa 32Dům U Lesa 33Dům U Lesa 34Dům U Lesa 35Dům U Lesa 36Dům U Lesa 37Dům U Lesa 38Dům U Lesa 39Dům U Lesa 40Dům U Lesa 41Dům U Lesa 42Dům U Lesa 43Dům U Lesa 44Dům U Lesa 45Dům U Lesa 46Dům U Lesa 47Dům U Lesa 48Dům U Lesa 49Dům U Lesa 50Dům U Lesa 51Dům U Lesa 52Dům U Lesa 53

Dům U Lesa se nachází v Liberci, 2,3 km od Ještědu. Nabízí sezonní venkovní bazén, dětské hřiště a terasu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Pokoje zahrnují TV s plochou obrazovkou a některé mají i pohodlné posezení. K vybavení patří rychlovarná konvice. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Dům U Lesa poskytuje bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách.

Využívat zde můžete pokojovou službu.

V okolí se lze věnovat různým aktivitám včetně lyžování, cyklistiky a pěší turistiky. Dům u Lesa stojí 6 km od liberecké zoo, 3,4 km od zábavního centra Babylon a 88 km od Letiště Václava Havla Praha.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Dům U Lesa)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Pokojová služba

Bazén a wellness

Venkovní bazén (sezónní), Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Bazén

Služby na recepci

Turistické informace

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Venkovní nábytek, Venkovní krb

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště

Úklidová služba

Denní pokojová služba

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Dům U Lesa)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Dům U Lesa)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Dům U Lesa o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.