Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion Medovil 3***, Liberec

Snadná online rezervace Penzion Medovil a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Liberec bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Medovil (Aparthotely), ubytování v Liberci, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Medovil. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Medovil může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Medovil se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Medovil vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.1

Penzion Medovil 3*** (Aparthotely), Liberec

Irkutska 202/5, Liberec, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Medovil
Penzion Medovil 1Penzion Medovil 2Penzion Medovil 3Penzion Medovil 4Penzion Medovil 5Penzion Medovil 6Penzion Medovil 7Penzion Medovil 8Penzion Medovil 9Penzion Medovil 10Penzion Medovil 11Penzion Medovil 12Penzion Medovil 13Penzion Medovil 14Penzion Medovil 15Penzion Medovil 16Penzion Medovil 17Penzion Medovil 18Penzion Medovil 19Penzion Medovil 20Penzion Medovil 21Penzion Medovil 22Penzion Medovil 23Penzion Medovil 24Penzion Medovil 25Penzion Medovil 26Penzion Medovil 27

Penzion Medovil se nachází v Liberci, 2,8 km od Ještědu a 5 km od libereckého zoo. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatné Wi-Fi, dostupné ve všech prostorách.

Apartmány mají posezení. K dispozici je kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí. Hosté mohou také využít neplacené soukromé parkoviště. Ložní prádlo je zajištěno.

Penzion Medovil má také sluneční terasu. Zajištěna je donáška potravin.

V okolí se hosté mohou věnovat celé řadě aktivit, včetně lyžování a cyklistiky. Penzion Medovil je vzdálený 2,4 km od liberecké Home Credit Areny a 3 km od Centra Babylon. Na letiště Václava Havla v Praze je to od Penzionu Medovil 89 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Medovil)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna

Jídlo a pití

Pokojová služba, Snídaně do pokoje, Dovoz potravin

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Sluneční terasa

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Zvuková izolace, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Penzion Medovil)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu