Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion Mini, Liberec

Snadná online rezervace Penzion Mini a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Liberec bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Mini (Penziony), ubytování v Liberci, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Mini. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Mini může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Mini se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Mini vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.1

Penzion Mini (Penziony), Liberec

Rolnická 356/7, Liberec, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Mini
Penzion Mini 1Penzion Mini 2Penzion Mini 3Penzion Mini 4Penzion Mini 5Penzion Mini 6Penzion Mini 7Penzion Mini 8Penzion Mini 9Penzion Mini 10Penzion Mini 11Penzion Mini 12Penzion Mini 13Penzion Mini 14Penzion Mini 15Penzion Mini 16Penzion Mini 17Penzion Mini 18Penzion Mini 19Penzion Mini 20Penzion Mini 21

Penzion Mini se nachází 2 km od centra Liberce a 5 km od lyžařského areálu Ještěd. Nabízí pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou, zahradu s grilem, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Restaurace je vzdálená 500 metrů. Penzion Mini stojí 15 minut jízdy od dalších sjezdovek v okolí, jako je Bedřichov nebo Severák. Aquarark a zábavní centrum Babylon je 2,5 km daleko.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Mini)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování

Jídlo a pití

Gril, Možnosti snídaně

Služby na recepci

Úschova zavazadel

Společné prostory

Zahrada, Venkovní nábytek, Prostory vhodné na piknik, Venkovní krb

Úklidová služba

Služba praní

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Penzion Mini)

Příjezd od 13:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Penzion Mini)

Pokud se budete ubytovávat s dětmi, tak prosím penzion předem informujte o jejich počtu a věku. Informujte prosím Penzion Mini o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.