Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion Na Vápence 3***, Liberec

Snadná online rezervace Penzion Na Vápence a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Liberec bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Na Vápence (Penziony), ubytování v Liberci, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Na Vápence. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Na Vápence může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Na Vápence se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Na Vápence vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.3

Penzion Na Vápence 3*** (Penziony), Liberec

Opočenská 161/1, Liberec, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Na Vápence
Penzion Na Vápence 1Penzion Na Vápence 2Penzion Na Vápence 3Penzion Na Vápence 4Penzion Na Vápence 5Penzion Na Vápence 6Penzion Na Vápence 7Penzion Na Vápence 8Penzion Na Vápence 9Penzion Na Vápence 10Penzion Na Vápence 11Penzion Na Vápence 12Penzion Na Vápence 13Penzion Na Vápence 14Penzion Na Vápence 15Penzion Na Vápence 16Penzion Na Vápence 17Penzion Na Vápence 18Penzion Na Vápence 19Penzion Na Vápence 20Penzion Na Vápence 21Penzion Na Vápence 22Penzion Na Vápence 23Penzion Na Vápence 24Penzion Na Vápence 25Penzion Na Vápence 26Penzion Na Vápence 27Penzion Na Vápence 28Penzion Na Vápence 29Penzion Na Vápence 30Penzion Na Vápence 31Penzion Na Vápence 32Penzion Na Vápence 33Penzion Na Vápence 34Penzion Na Vápence 35Penzion Na Vápence 36Penzion Na Vápence 37Penzion Na Vápence 38Penzion Na Vápence 39Penzion Na Vápence 40Penzion Na Vápence 41Penzion Na Vápence 42Penzion Na Vápence 43Penzion Na Vápence 44Penzion Na Vápence 45Penzion Na Vápence 46Penzion Na Vápence 47Penzion Na Vápence 48Penzion Na Vápence 49Penzion Na Vápence 50Penzion Na Vápence 51Penzion Na Vápence 52Penzion Na Vápence 53Penzion Na Vápence 54Penzion Na Vápence 55Penzion Na Vápence 56Penzion Na Vápence 57Penzion Na Vápence 58Penzion Na Vápence 59Penzion Na Vápence 60Penzion Na Vápence 61Penzion Na Vápence 62Penzion Na Vápence 63

Penzion Na Vápence stojí 4,5 km od lyžařského areálu Ještěd, 900 metrů od komplexu Centrum Babylon Liberec, 100 metrů od tramvajové zastávky a 1,4 km od autobusové zastávky. Nabízí bezplatné Wi-Fi.

Pokoje mají posezení se satelitní TV, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí a vlastní koupelnu se sprchou.

Penzion Na Vápence má zahradu. Přímo na místě i v okolí se můžete věnovat celé řadě nejrůznějších aktivit včetně lyžování, cyklistiky a pěší turistiky. Na místě je neplacené parkoviště.

K obchodu s potravinami je to odtud 200 metrů a k restauraci 2 km.

Penzion je vzdálený 100 metrů od koupaliště Vápenka, 300 metrů od víceúčelové haly Tipsport arena, 14,5 km od golfového hřiště Ypsilon Golf Resort Liberec a 1,5 km od aquaparku Babylon.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Na Vápence)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna

Jídlo a pití

Gril

Doprava

Hlídané parkoviště, Lístky na veřejnou dopravu

Společné prostory

Zahrada

Různé

Nekuřácké pokoje, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Penzion Na Vápence)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Penzion Na Vápence)

Kontaktujte prosím penzion alespoň 15 minut před příjezdem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Informujte prosím Penzion Na Vápence o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.