Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion Vital 3***, Liberec

Snadná online rezervace Penzion Vital a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Liberec bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Vital (Penziony), ubytování v Liberci, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Vital. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Vital může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Vital se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Vital vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.1

Penzion Vital 3*** (Penziony), Liberec

K Fojtce 154, Liberec, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Vital
Penzion Vital 1Penzion Vital 2Penzion Vital 3Penzion Vital 4Penzion Vital 5Penzion Vital 6Penzion Vital 7Penzion Vital 8Penzion Vital 9Penzion Vital 10Penzion Vital 11Penzion Vital 12Penzion Vital 13Penzion Vital 14Penzion Vital 15Penzion Vital 16Penzion Vital 17Penzion Vital 18Penzion Vital 19Penzion Vital 20Penzion Vital 21Penzion Vital 22Penzion Vital 23Penzion Vital 24Penzion Vital 25Penzion Vital 26Penzion Vital 27Penzion Vital 28Penzion Vital 29Penzion Vital 30Penzion Vital 31Penzion Vital 32Penzion Vital 33Penzion Vital 34Penzion Vital 35Penzion Vital 36Penzion Vital 37Penzion Vital 38Penzion Vital 39Penzion Vital 40Penzion Vital 41Penzion Vital 42Penzion Vital 43Penzion Vital 44Penzion Vital 45Penzion Vital 46Penzion Vital 47Penzion Vital 48Penzion Vital 49Penzion Vital 50

Penzion Vital se nachází na úpatí Jizerských hor, 10 minut jízdy autem od Liberce, a nabízí Wi-Fi, vířivku i zahradu s grilem.

Součástí všech pokojů je vlastní koupelna se sprchou a k dispozici jsou také apartmány s kuchyňským koutem, mikrovlnnou troubou a v některých případech také s balkonem.

V okruhu 1 km od ubytování najdete 2 restaurace i autobusovou zastávku. Od lyžařského areálu Bedřichov je Penzion Vital vzdálený 10 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Vital)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna

Jídlo a pití

Gril

Bazén a wellness

Vířivka/ jacuzzi

Doprava

Jízdní kola (zdarma)

Služby na recepci

Turistické informace

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Knihovna, Kaple/oltář, Sluneční terasa, Společná kuchyně, Společenská místnost

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště, Dětská herna

Zázemí pro business

Společenské prostory

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Misky pro domácí mazlíčky

Obecné podmínky (Penzion Vital)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu