Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Pokojíčky pod Ještědem, Liberec

Snadná online rezervace Pokojíčky pod Ještědem a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Liberec bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Pokojíčky pod Ještědem (Ubytování v soukromí), ubytování v Liberci, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Pokojíčky pod Ještědem. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Pokojíčky pod Ještědem může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Pokojíčky pod Ještědem se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Pokojíčky pod Ještědem vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.4

Pokojíčky pod Ještědem (Ubytování v soukromí), Liberec

Irkutská 93, Liberec, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Pokojíčky pod Ještědem
Pokojíčky pod Ještědem 1Pokojíčky pod Ještědem 2Pokojíčky pod Ještědem 3Pokojíčky pod Ještědem 4Pokojíčky pod Ještědem 5Pokojíčky pod Ještědem 6Pokojíčky pod Ještědem 7Pokojíčky pod Ještědem 8Pokojíčky pod Ještědem 9Pokojíčky pod Ještědem 10

Pokojíčky pod Ještědem se nachází v Liberci a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

V některých je posezení. Z několik pokojů je výhled na hory, na bazén nebo do zahrady. Koupelny jsou sdílené a jejich součástí je vana i bidet.

Okolí je oblbené mezi lyžaři a cyklisty. Pokojíčky pod Ještědem stojí 2,9 km od Ještědu a 5 km od liberecké zoo. Na letiště Václava Havla Praha je to 89 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Pokojíčky pod Ještědem)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Lyžování, Cyklistika, Lyžárna

Jídlo a pití

Gril

Bazén a wellness

Bazén, Venkovní bazén (sezónní)

Společné prostory

Zahrada, Terasa

Různé

Všechny prostory nekuřácké, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Pokojíčky pod Ještědem)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Pokojíčky pod Ještědem)

Informujte prosím Pokojíčky pod Ještědem o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.