Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Wellness Apartment De Luxe 3***, Liberec

Snadná online rezervace Wellness Apartment De Luxe a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Liberec bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Wellness Apartment De Luxe (Apartmány), ubytování v Liberci, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Wellness Apartment De Luxe. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Wellness Apartment De Luxe může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Wellness Apartment De Luxe se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Wellness Apartment De Luxe vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Wellness Apartment De Luxe 3*** (Apartmány), Liberec

Vítězná 713/24, Liberec, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Wellness Apartment De Luxe
Wellness Apartment De Luxe 1Wellness Apartment De Luxe 2Wellness Apartment De Luxe 3Wellness Apartment De Luxe 4Wellness Apartment De Luxe 5Wellness Apartment De Luxe 6Wellness Apartment De Luxe 7Wellness Apartment De Luxe 8Wellness Apartment De Luxe 9Wellness Apartment De Luxe 10Wellness Apartment De Luxe 11Wellness Apartment De Luxe 12Wellness Apartment De Luxe 13Wellness Apartment De Luxe 14Wellness Apartment De Luxe 15Wellness Apartment De Luxe 16Wellness Apartment De Luxe 17Wellness Apartment De Luxe 18Wellness Apartment De Luxe 19Wellness Apartment De Luxe 20Wellness Apartment De Luxe 21Wellness Apartment De Luxe 22Wellness Apartment De Luxe 23Wellness Apartment De Luxe 24Wellness Apartment De Luxe 25Wellness Apartment De Luxe 26Wellness Apartment De Luxe 27Wellness Apartment De Luxe 28Wellness Apartment De Luxe 29Wellness Apartment De Luxe 30

Wellness Apartment De Luxe se nachází v centru Liberce a nabízí finskou saunu, prostornou vířivku pro 2 osoby, oddělenou relaxační část sousedící se zimní zahradou, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Wellness Apartment De Luxe zahrnuje kuchyňský kout s příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, ručníky, fén a ložní prádlo. Na místě je za příplatek k dispozici masáž, stravování a romantické květinové dekorace.

Wellness Apartment De Luxe je vzdálený 600 metrů od liberecké zoo a 8 km od Ještědu.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Wellness Apartment De Luxe)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Jídlo a pití

Gril

Bazén a wellness

Sauna, Lázně a wellness, Masáže, Vířivka/ jacuzzi

Společné prostory

Zahrada, Herna, Společná kuchyně, Společenská místnost

Úklidová služba

Služba praní, Denní pokojová služba

Různé

Svatební apartmá, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Wellness Apartment De Luxe)

Příjezd od 19:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, JCB, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Wellness Apartment De Luxe)

Upozorňujeme, že check-in probíhá od 20:00. Dřívější check-in je možný za příplatek. Informujte prosím Wellness Apartment De Luxe o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.