Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Prázdninové domy v Liberci, Česká republika

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Liberec bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování v Liberci, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Liberec věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel v Liberci, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Aparthotely v Liberci , Apartmány v Liberci , Horské chaty v Liberci , Hostely v Liberci , Hotely v Liberci , Penziony v Liberci , Prázdninové areály v Liberci , Prázdninové domy v Liberci , Ubytování v soukromí v Liberci , Venkovské domy v Liberci

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování v Liberci, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku v Liberci se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu v Liberci, apartmán v Liberci, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: Prázdninové domy

zobrazeno: 1–2 (z 2)

Na výsluní Prázdninové domy, Liberec

Prázdninové domy, Na výsluní
8.7

Na výsluní 907, Liberec, Česká republika

Do centra města Liberec: ~2.8 km | Zobrazit hotel na mapě

Tento retro prázdninový dům se nachází v Liberci, 1,9 km od ZOO Liberec. K dispozici je terasa a venkovní gril. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Vybavení zahrnuje kuchyni s klasickou i mikrovlnnou troubou. K vybavení patří TV. Ve všech prostorách ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu

Holiday home Miro Prázdninové domy, Liberec

Prázdninové domy, Holiday home Miro
5

Liberec, Česká republika

Do centra města Liberec: ~3.9 km | Zobrazit hotel na mapě

Situated in Liberec in the Liberec Region Region, this holiday home is 4.2 km from ZOO Liberec. The holiday home is 6 km from Ještěd. A TV is provided. There is a private bathroom with a shower. Vaclav Havel Prague Airport is 90 km away.